Folytatódnak a regionális matematika szakkörök

A Debreceni Egyetem Matematikai Intézetének, valamint a régió középiskolai matematikatanárainak közös szervezésében a 2017/2018. tanév őszétől is folytatjuk a matematika szakköröket. Elsősorban a középiskolák 11-ik és 12-ik évfolyamos diákjaira számítunk. Ennek ünnepélyes megnyitójára szeretettel és tisztelettel hívunk minden kedves érdeklődő kollégát és diákot. A megnyitó időpontja és helyszíne:

2017. október 16. (hétfő) 16.30, Matematikai Intézet, M426.

— A megnyitó programja —

• Köszöntés az Intézet nevében: dr. Hajdu Lajos, intézetigazgató egyetemi tanár
  • Köszöntés a szakkörtartók nevében: dr. Balogh Tamás, A Matematika Összeköt Egyesület elnöke
  • Diszkrét démonok (előadás): dr. Bessenyei Mihály, egyetemi docens
  • Kötetlen beszélgetés

A további foglalkozásokat heti rendszerességgel, hétfő délutánonként 16.30 és 17.45 között tartjuk a Matematikai Intézet M402-es tantermében. A feldolgozandó feladatsorokat honlapunkon hozzáférhetővé tesszük és folyamatosan frissítjük. A foglalkozások ingyenesek. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!