Röviden a legfontosabb tudnivalókról

Az elsőéves matematika B.Sc. szakos hallgatóknak a második félévben szakirányt kell választaniuk, amelyen a harmadik félévtől kezdve folytatni kívánják tanulmányaikat. A választható szakirányok:

• matematikus
  • alkalmazott és gazdasági matematikus

Kérjük, hogy a szakirányválasztási döntésüket alaposan megfontolva, a szakirányok tantárgyi követelményeit is áttanulmányozva hozzák meg, mivel a szakirány módosítására később csak az oklevélkövetelmények által előírt feltételek teljesülése után van mód.

A szakirányválasztáshoz szükséges űrlapot megtalálják a Kar honlapján a Hallgatóknak menüpont Ügyintézési rend, kérelmek dokumentumai között. További információk elérhetők ugyanitt, a Specializáció választás menüpont alatt. A jelentkezési lapok leadási határideje és a leadás helye:

2017. április 21 (péntek), Matematikai Intézet M427.

Hogy döntésüket segítsük és az esetlegesen fölmerülő kérdéseikre választ adhassunk, a matematika B.Sc. szakirányairól tájékoztatót tartunk. Ennek időpontja és helyszíne:

2017. április 5 (szerda) 9.00, Matematikai Intézet M428.