Kedves Végzős Középiskolások!

A Debreceni Egyetem Matematikai Intézete a 2020/2021-es tanévben is szervez

ingyenes emelt szintű érettségi felkészítő foglalkozásokat.

Idén online indítottuk el a felkészítőt, amelynek következő, utolsó  alkalma 2021. április 10-én, szombaton 9.00 órától lesz elérhető a https://mtmi.unideb.hu/ oldalon.

Ezen a foglalkozáson

emelt szintű próbaérettségit

írhattok 9.00 és 13.30 között. A megoldásokat egyszerűen fel tudjátok tölteni majd a rendszerbe, így ezeket néhány napon belül kijavítjuk és lepontozzuk. A kommentjeinket és pontszámot szintén a fenti oldalon találjátok majd meg. Aki még nem tette meg, regisztráljon be, ez szükséges feltétele a dolgozat megírásának.

Jelentkezni két lépésben kell:

1. regisztráljatok be a fenti oldalon,
  2. küldjétek el a neveteket és e-mail címeteket az nvarga@science.unideb.hu címre.

Regisztráció és belépés után 'Tanulói' szerepkört adunk Nektek, így tudtok majd hozzáférni a 0. évfolyam - Emelt szintű matematika érettségi felkészítő c. kurzushoz (pillangós logó). Határidő nincs, bármikor be lehet csatlakozni.

Addig is, kérem, keressetek/keressenek bizalommal, ha a fentiekkel kapcsolatban bármi kérdés felmerül! Elérhetőségem: nvarga@science.unideb.hu

Debrecen, 2020. szeptember 29.

Dr. Györkös-Varga Nóra
egyetemi adjunktus, DE MI