Kedves végzős középiskolások!

A Matematikai Intézet a 2019/2020-as tanévben is megszervezi az emelt szintű érettségi felkészítő foglalkozásokat szeptember 21. és április 25. között kéthetente, szombat délelőttönként 4x45 percben.

A kimaradó hetekben E-learning tananyag is segít majd a felkészülésben.

A foglalkozások és az E-learning kurzus is ingyenes! A helyszín a Debreceni Egyetem Matematikai Intézete, 4. emelet, M426-os terem. Jelentkezni nem kell, egyszerűen csak gyertek el! Sőt, év közben is bekapcsolódhattok.

A következő foglalkozás programja:

2019. november 23. 9.00 óra,

Egyenletek, ekvivalens átalakítások, elsőfokú, másodfokú, magasabbfokú és gyökös egyenletek.

A foglalkozást Szabó-Gyimesi Eszter (DE Matematikai Intézet) vezeti.

A részletes program az időpontokkal, a foglalkozást vezető tanárokkal, témakörökkel innen letölthető, de érdeklődhettek majd tanáraitoktól is, vagy írjatok nekem az nvarga@science.unideb.hu e-mail címre.

Az E-learning tananyag elkezdéséhez szükséges lépések:

1. Az https://mtmi.unideb.hu/ oldalon: „Új fiók létrehozása” és értelemszerű regisztráció. (Vagy belépés Facebook oldalon keresztül)
  2. A belépés után „Vendég”-ként lehet a tananyaghoz bejelentkezni az ilovematek jelszóval.
  3. A „Hasznos információk” elolvasása
  4. A megoldani kívánt tananyag kiválasztása

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Györkös-Varga Nóra